Сучасні технологічні процеси потребують регулярного впровадження нових нетрадиційних рішень для забезпечення ефективного функціонування виконавчих механізмів. В зв’язку з цим існує необхідність розробки та впровадження систем керування електричними машинами лінійного типу, область застосування яких стрімко розширюється. Важливим аспектом у рішенні цієї задачі є розробка систем керування із забезпеченням грубості системи керування відносно параметричних та координатних збурень.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ ЛІНІЙНОГО АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ЕСТИМАТОРОМ ПОТОКОЗЧЕПЛЕННЯ ПЕРВИННОГО ЕЛЕМЕНТА Островерхов М.Я., к.т.н., доц.; Яремов О.І., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.