Практичне застосування законів керування координатами асинхронного електропривода, отриманих на основі класичних методів теорії автоматичного керування, пов’язано з необхідністю мати повну та достовірну інформацію про параметри двигуна, бо за своєю природою ці закони є компенсаційного виду. Забезпечення заданої якості керування координатами в умовах зміни параметрів двигуна потребує додаткового застосування спеціальних компенсуючи ланок, алгоритмів адаптації та ідентифікації, що суттєво підвищує складність, громіздкість та вартість систем.

СИСТЕМА ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ ОПОРУ РОТОРА Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Будішевська М.В., магістрантка (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.