Мета даної роботи: використовуючи матеріали зі статті, і опираючись на теорему розподілу, синтезувати за допомогою ЕОМ оптимальний лінійний регулятор для об’єкта – літака в два етапи: на першому етапі припускаємо, що вектор стану об’єкта керування відомий (літак виконує посадку при повній інформації про умови польоту) і синтезуємо пропорційний регулятор. На другому етапі синтезується система оцінювання вектору стану об’єкта керування за допомогою фільтра Калмана.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА ПРИ ПОВНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТ КЕРУВАННЯ Шматок С.О. проф., д.т.н.; Кононський О.В., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.