Важливим етапом в програмуванні логічних контролерів є отримання логічних рівнянь, що описують умови роботи даної системи. За цими рівняннями можна складати програми для контролерів будь-якого типу.

Існують різні методи синтезу, але в тому випадку, коли умови роботи системи мають майже лінійний характер, оптимальним є використання методу синтезу на тригерах. Складені за цим методом рівняння дуже зручно перетворити у програму для контролерів, які керуватимуть певним технологічним процесом, що є актуальною задачею в сучасних умовах технологічного розвитку автоматизації промисловості.

СИНТЕЗ ЛОГІЧНИХ ВИРАЗІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ПРОГРАМИ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ ДЛЯ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМОВАНОГО КОНТРОЛЕРА Савич О.Ю., Ворощенко В.Ю., магістранти, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.