Система Matlab була створена як мова програмування високого рівня для різних технічних обчислень. Вона увібрала в себе не тільки передовий досвід розвитку і комп’ютерної реалізації чисельних методів, накопичений за останні три десятиліття, але і весь історичний досвід становлення математики.

Одним з найважливіших рис системи Matlab являється можливість її використання для найрізноманітніших науково-технічних задач. Зокрема великі перспективи має застосування Matlab при вивченні теорії систем автоматичного керування (САК), у тому числі теорії дискретних САК.

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ MATLAB ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Сівак О.Ю., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.