Це дослідження є продовженням порівняльного аналізу електромеханічних систем з різними типовими структурами регулювання координат.Було наведено, що неперервна лінеаризована система з незалежним регулюванням координат може мати кращі динамічні властивості, ніж система підпорядкованого регулювання. Зважаючи на те, що для вирішення сучасних завдань керування об’єктами потрібно застосування більш складних цифрових систем, доцільним є дослідження відповідних дискретних/дискретизованих систем, але які мають ті ж самі типові структури.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДИНАМІКИ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ З ПІДПОРЯДКОВАНИМ ТА НЕЗАЛЕЖНИМ РЕГУЛЮВАННЯМ Бондзік С.М., магістрант; Пижов В.М., доцент, к.т.н.(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.