ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИЛОВІ МОДУЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ

На сьогоднішній день важко уявити електромеханічну систему з електродвигуном змінного струму без силових напівпровідникових модулів. Найбільш поширеними є модулі побудовані на IGBT транзисторах, серед яких окремим класом можна виділити “інтелектуальні” силові модулі (IPM – intelligent power modules).

Мета дослідження: ознайомитись з конструкцією, особливістю роботи та основними характеристиками IPM, зробити порівняння потужністних характеристик “інтелектуальних” модулів різних виробників.

Конструкція IPM. Сучасний IPM – це гібридний модуль, що містить швидкісні IGBT транзистори, сполучені у певній конфігурації, схему керування, оптимізовану за характеристиками керування затвору для використання транзисторів, схему захисту від перевантажень і схему індикації стану.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИЛОВІ МОДУЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас.; Гаврилюк С.І., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.