ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА ПЕРЕМІЩЕННЯ МОСТОВОГО КРАНУ З ГАСІННЯМ КОЛИВАНЬ ПІДВІШЕНОГО ВАНТАЖУ Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Савченко І.О. магістрант

В даній роботі розглянемо проблему гасіння коливань підвішеного вантажу. Ця проблема стала дуже актуальною на сьогоднішній день. Коливальність підвішеного вантажу дуже сповільнює роботу та підвищує ризик травмування людей або псування обладнання.

Постановка задачі: Розробити математичну модель двомасової електромеханічної системи. Отримати передаточну функцію розімкнутої системи та виконати синтез регулятору методом ЛАХ.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА ПЕРЕМІЩЕННЯ МОСТОВОГО КРАНУ З ГАСІН-НЯМ КОЛИВАНЬ ПІДВІШЕНОГО ВАНТАЖУ Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Савченко І.О. магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.