Сучасні тенденції розвитку електропривода у світі, потреба промислових підприємств України в оснащенні передовими енергоефективними технологіями, системами автоматичного керування (САК) і діагностики визначають основні задачі побудови автоматизованих систем керування. Мікропроцесорні системи регулювання електроприводів дозволяють одержати нові функціональні можливості, які не можна було досягти, застосовуючи застарілі аналогові системи керування. Важливою також є функція програмування циклограм руху, що дозволяє користувачеві формувати лінійні або S-подібні характеристики розгону/гальмування і виконувати їх по зовнішній команді або за командами таймерів.

ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ ПЕРЕТВОРЮВАЧА ЧАСТОТИ ABB ACS150 З ЛОГІЧНИМ КОНТРОЛЕРОМ HITACHI EH-A23DRP Ворощенко В.Ю., Савич О.Ю., магістранти, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.