факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЕНСАЦІЇ ЛЮФТА ІЗ ПРУЖНІМ ЕЛЕМЕНТОМ Теряєв В.І., доц.; Мельник А.О., магістрант 6 курсу

ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЕНСАЦІЇ ЛЮФТА ІЗ ПРУЖНІМ ЕЛЕМЕНТОМ

ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЕНСАЦІЇ ЛЮФТА ІЗ ПРУЖНІМ ЕЛЕМЕНТОМ Теряєв В.І., доц.; Мельник А.О., магістрант 6 курсу

Актуальною проблемою для верстатобудування, робототехніки, слідкуючих систем різного технологічного призначення є підвищенння точності електроприводів, яка суттево залежить від похибок у механічних передачах (МП), обумовлених наявністю люфтів.

Для усунення впливу люфтів використовуються пристрої силової та електромеханічна вибірки зазорів, які створюють розпір у зубчастому зачепленні. З цією метою застосовують розрізні зубчасті колеса або додаткові кінематичні кола з пружними елементами. Перевагами даного методу є автоматична, постійна і повна вибірка зазорів у кінематичному колі, компенсація температурних змін та зношування зубців, створення попереднього натягу в усіх ланках. До недоліків слід віднести внесення додаткової пружності в кінематичне коло виду “однобічна пружність”.

Метою даного дослідження є вивчення впливу пристроїв вибірки зазорів на динаміку електроприводу.

ДОСЛІДЖЕННЯ МЕХАНІЗМУ КОМПЕНСАЦІЇ ЛЮФТА ІЗ ПРУЖНІМ ЕЛЕМЕНТОМ Теряєв В.І., доц.; Мельник А.О., магістрант 6 курсу (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери