Як відомо, електромеханічні системи (ЕМС) керування положенням мають широке застосування у промисловості. Зокрема, такі системи використовуються у маніпуляторах, роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, телескопах, антенах і т.д. На сьогодні промислові системи регулювання положення в основному будуються за принципами підпорядкованого керування. Зокрема комплектний електропривод з контурами регулювання струму та швидкості, що налаштовані відповідно на модульний оптимум (МО) та симетричний оптимум (СО), доповнюється контуром керування положення з налаштуванням регулятора на МО . При цьому сучасні регулятори положення в основному реалізуються на мікропроцесорній елементній базі, зважаючи на відомі переваги такої реалізації. Звідси виникає необхідність в побудові та дослідженні цифрової системи автоматичного регулювання (САР) положення зазначеного вище типу, чому і присвячена дана стаття.

ЦИФРОВА СИСТЕМА ПІДПОРЯДКОВАНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ІЗ СТАНДАРТНИМИ НАЛАШТУВАННЯМИ КОНТУРІВ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, До Нгок Лам, студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.