факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СТАТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСУ З РЕГУЛЯТОРОМ НА ОСНОВІ ПРИНЦИПУ ПАСИВНОСТІ Кіселичник О., доц., к.т.н.; Пєтухова Д., магістрант

СТАТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСУ З РЕГУЛЯТОРОМ НА ОСНОВІ ПРИНЦИПУ ПАСИВНОСТІ

СТАТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСУ З РЕГУЛЯТОРОМ НА ОСНОВІ ПРИНЦИПУ ПАСИВНОСТІ Кіселичник О., доц., к.т.н.; Пєтухова Д., магістрант

Енергозбереження в системах водопостачання забезпечується за рахунок керування швидкістю насоса у відповідності до потреб споживачів.

Найбільш розповсюдженим технічним рішенням є системи стабілізації напору. Тому, практично всі сучасні перетворювачі частоти провідних виробників оснащені вбудованими ПІД-регуляторами. В той же час необхідна якість керування напором забезпечується регуляторами на основі принципу пасивності. В останніх, на відміну від ПІД-регулятора, здійснюється диференціювання лише сигналу завдання, а не похибки. В порівнянні з П-регулятором можливо значно збільшувати коефіцієнт підсилення розімкненої системи, зменшуючи статичну похибку. В результаті система є більш простою для настроювання на реальному об’єкті.

СТАТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ НАПОРОМ НАСОСУ З РЕГУЛЯТОРОМ НА ОСНОВІ ПРИНЦИПУ ПАСИВНОСТІ Кіселичник О., доц., к.т.н.; Пєтухова Д., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери