факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ НЕЛИНЕЙНОЙ СИСТЕМЫ УГЛОВОЙ СТАБИЛИЗАЦИИ МЕТОДОМ ЛАХ Кудин В. Ф. профессор; Савич О. Ю. бакалавр

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ НЕЛИНЕЙНОЙ СИСТЕМЫ УГЛОВОЙ СТАБИЛИЗАЦИИ МЕТОДОМ ЛАХ

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ НЕЛИНЕЙНОЙ СИСТЕМЫ УГЛОВОЙ СТАБИЛИЗАЦИИ МЕТОДОМ ЛАХ Кудин В. Ф. профессор; Савич О. Ю. бакалавр

Аппарат логарифмических частотных характеристик является простым расчетным средством линейной теории регулирования. Многие расчеты нелинейных систем, основанные на гармонической линеаризации нелинейностей, могут быть также переложены на язык логарифмических частотных характеристик. Метод ЛАХ является достаточно простым и не требует больших затрат времени.

Постановка задачи: в данной работе представлена модель стабилизации угловой скорости летательного аппарата в виде структурной схемы.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ДЛЯ НЕ-ЛИНЕЙНОЙ СИСТЕМЫ УГЛОВОЙ СТАБИЛИЗАЦИИ МЕТОДОМ ЛАХ Кудин В. Ф. профессор; Савич О. Ю. бакалавр (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери