факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИНТЕЗ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Шматок С.О. проф, д.т.н.; Кононський О.В., магистрант; Ульянченко С.В., магистрант

СИНТЕЗ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB

СИНТЕЗ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Шматок С.О. проф, д.т.н.; Кононський О.В., магистрант; Ульянченко С.В., магистрант

Як відомо, процес посадки літака на взльотну полосу складається з декількох фаз: спочатку літак за допомогою директорного радіообладнання, яке визначає необхідний курс, приводиться до аеропорту. Друга фаза починається за декілька кілометрів від аеропорту, коли літак досягає зони, в якій він входить в контакт з променем наземної глісадної станції. На висоті порядку 30 метрів розпочинається фаза вирівнювання. На цій останній фазі пілотування по радіопроменю наземної посадочної системи по причині присутності електромагнітних завад стає малоефективним. Паріння під кутом -3 градуси відносно горизонту також не відповідає вимогам безпечності польоту та забезпеченню комфорту. У зв’язку з цим на заключній стадії посадки пілот примушений управляти літаком, базуючись на своїх візуальних спостереженнях полоси посадки, що також може бути небезпечним.

СИНТЕЗ АВТОМАТИЧНОЇ СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА В СЕРЕДОВИЩІ MATLAB Шматок С.О. проф, д.т.н.; Кононський О.В., магистрант; Ульянченко С.В., магистрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери