РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРАТОРНОГО CТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З НЕЗАЛЕЖНИМ ЗБУДЖЕННЯМ Ковбаса С.М., к.т.н.; Приступа Д.Л.,Воронко А.Б., магістранти;

Двигун постійного струму (ДПС) поступово витісняється з промислового застосування більш простим та надійним асинхронним двигуном. Разом з тим, простота рівнянь, якими описується ДПС, робить його зручним для використання в якості типового прикладу при вивченні замкнутих систем керування координатами електроприводу.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРАТОРНОГО CТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З НЕЗАЛЕЖНИМ ЗБУДЖЕННЯМ Ковбаса С.М., к.т.н.; Приступа Д.Л.,Воронко А.Б., магістранти (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.