Вхідні прорізи кабіни та шахти ліфта обладнуються дверима по міркуванням безпеки. Класифікація дверей ліфтів за найбільш характерними ознаками:
– по кінематиці переміщення стулок: двері розкривні зі стулками, що обертаються відносно вертикальних осей, розсувні двері в горизонтальному і вертикальному напрямку; засувні гнучкі, стулки яких засуваються за бічну стінку кабіни;
– по числу стулок: одностулкові, двох та багатостулкові;
– по швидкості руху стулок: одно-, дво- та багатошвидкісні;
– по способу забезпечення руху стулок: з ручним закриванням та з автоматичним керуванням.

Розсувні автоматичні двері поступово витісняють конструкції з розкривними дверима. Автоматичні розсувні двері мають груповий привод стулок кабіни і шахти.

РОЗРОБКА АВТОМАТИЗОВАНОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА ДВЕРЕЙ КАБІНИ ЛІФТА ПО СИСТЕМІ ТРН – АД Теряєв В.І., доц.; Брус М.І., магістрант; Мисник О.В., студент 4 курсу (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.