У наш час для підтримки життєдіяльності пасажирів в літаках при різних кліматичних умовах та висотах застосовуються дві основні системи: система підготовки повітря (СПП) та система кондиціювання повітря (СКП).Спочатку СПП охолоджує повітря, яке надходить з маршового реактивного двигуна літака, потім дане повітря потрапляє в СКП. СКП має блок кондиціювання повітря (БКП) в якому розташовується турбохолодильна установка, вона охолоджує, фільтрує та зволожує повітря. Далі повітря від БКП потрапляє в змішувач, а потім по трубопроводу надходить у кабіну пасажирів та членів екіпажу.

РОБОТА АНАЛОГОВОГО РЕГУЛЯТОРА ТЕМПЕРАТУРИ У СИСТЕМI КОНДИЦIЮВАННЯ ПОВIТРЯ ЛIТАКА Мацко Б. М., канд. техн. наук.; Селюзкін М. М., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.