У електромеханічних системах (ЕМС) для керування декількома координатами, наприклад, швидкістю та струмом, можуть використовуватись типові структури. Згідно з такими структурами є: з сумуючим підсилювачем, з послідовним керуванням (система з підпорядкованим регулюванням) та з незалежним (паралельним) керуванням. Їх загальний опис, переваги та недоліки, можна знайти у відповідних публікаціях. Наприклад, порівняння статичних властивостей наведено.

В той же час викликає інтерес більш детальне та комплексне порівняння типових структур за різними критеріями, наприклад за динамічними показниками, за об’ємом необхідних технічних та програмних ресурсів та інше.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ З РІЗНИМИ ТИПОВИМИ СТРУКТУРАМИ РЕГУЛЮВАННЯ КООРДИНАТ Бондзік С.М., магістрант; Пижов В.М., доцент, к.т.н. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.