ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант.

Сучасний період технічного стану України характерний недостатнім рівнем використання власних енергетичних ресурсів. Існуючі проблеми у сфері енергозабезпечення обумовлюють необхідність розвитку та розширення використання альтернативних видів енергії на основі поновлювальних джерел енергії (сонця, вітру, біогазу та інших), а також активізації використання значних власних енергетичних ресурсів(вугілля, уранові руди, торф). Повернення значення вугільної галузі як ведучої в сфері енергозабезпечення України власними енергоресурсами обумовлюється в першу чергу великими запасами вугілля, існуючими шахтами та наявністю фахового персоналу. В той же час необхідно враховувати, що наявні видобувні підприємства та їх обладнання потребують серйозного оновлення, що обумовлене практичною відсутністю нових шахт і великим терміном експлуатації обладнання працюючих виробництв.

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.