МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент

У виробництві напівпровідникових приладів, до яких відносяться сонячні батареї (фотоелектричні перетворювачі, чи скорочено ФЕП), якість по-вітря робочої зони (клас чистоти, точність та стабільність підтримання температури та вологості) відіграє надзвичайно велику роль. Засміченість повітря на деяких технологічних ділянках призводить до падіння ККД продукції, що ви-кликає падіння ринкової вартості цієї продукції і навіть до виходу необоротного браку.

МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІО-НУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.