ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр

Використання автомобілів із ДВС як основного засобу пересування, привело світ до проблеми забруднення навколишнього середовища. За даними ООН, в 2004 році, частка викидів СО2 в навколишнє середовища автомобілями складала 22%, і на сьогодні вона невпинно зростає. На додачу до цього, ціна на паливо постійно піднімається і поступово перетворює автомобіль із зручного та дешевого транспортного засобу в дорогу розкіш. Економічно розвинені країни, такі як США, ЕС, Японія, Китай, першими побачили таку тенденцію до транспортної та екологічної кризи. Вже зараз вони вживають заходів до її вирішення. У результаті їхніх старань, побачив світ гібридний авто Toyota Prius, електромобілі: Tesla Roadster, Subaru R1e, GM Chevrolet Volt, Chery S18 та інші. На основі прогнозів експертів MIT, Boston Consulting Group, Frost&Sullivan, в 2010 році на світовому ринку буде представлено 100 тис. нових електромобілів, в 2011 – 600 тис., а в 2015 – більше мільйона. Вже сьогодні автозаправні станції комплектуються розетками напругою 400В для підзарядки електромобілів.

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр (pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти