факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр

Використання автомобілів із ДВС як основного засобу пересування, привело світ до проблеми забруднення навколишнього середовища. За даними ООН, в 2004 році, частка викидів СО2 в навколишнє середовища автомобілями складала 22%, і на сьогодні вона невпинно зростає. На додачу до цього, ціна на паливо постійно піднімається і поступово перетворює автомобіль із зручного та дешевого транспортного засобу в дорогу розкіш. Економічно розвинені країни, такі як США, ЕС, Японія, Китай, першими побачили таку тенденцію до транспортної та екологічної кризи. Вже зараз вони вживають заходів до її вирішення. У результаті їхніх старань, побачив світ гібридний авто Toyota Prius, електромобілі: Tesla Roadster, Subaru R1e, GM Chevrolet Volt, Chery S18 та інші. На основі прогнозів експертів MIT, Boston Consulting Group, Frost&Sullivan, в 2010 році на світовому ринку буде представлено 100 тис. нових електромобілів, в 2011 – 600 тис., а в 2015 – більше мільйона. Вже сьогодні автозаправні станції комплектуються розетками напругою 400В для підзарядки електромобілів.

Електромобіль як потужний стимулятор розвитку промисловості України та конкурентноспроможний продукт на її ринку Макарчук О.М. бакалавр (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери