Україна належить до енергодефіцитних країн, яка задовольняє свої паливноенергетичні потреби за рахунок власних ресурсів менш ніж на 50%.

Енергоємність ВВП в Україні нині більш ніж удвічі вища енергоємності такого продукту промислово розвинених країн і продовжує зростати. Тому стратегічною лінією державної політики розвитку економіки стає підвищення енергозбереження, що дає високу економічну ефективність. Ця політика реалізується шляхом розроблення нових енергозберігаючих, маловідходних та безвідходних технологій.

Оскільки найбільшим споживачем електроенергії є електричні машини та електропривода, які використовуються у всіх галузях промисловості, то питання розробки енергозберігаючих електромеханічних систем автоматизації (ЕМС) є комплексною, багатоплановою задачею, яка потребує перш за все енергозберігаючих технічних рішень.

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.