факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О.

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О.

Україна належить до енергодефіцитних країн, яка задовольняє свої паливноенергетичні потреби за рахунок власних ресурсів менш ніж на 50%.

Енергоємність ВВП в Україні нині більш ніж удвічі вища енергоємності такого продукту промислово розвинених країн і продовжує зростати. Тому стратегічною лінією державної політики розвитку економіки стає підвищення енергозбереження, що дає високу економічну ефективність. Ця політика реалізується шляхом розроблення нових енергозберігаючих, маловідходних та безвідходних технологій.

Оскільки найбільшим споживачем електроенергії є електричні машини та електропривода, які використовуються у всіх галузях промисловості, то питання розробки енергозберігаючих електромеханічних систем автоматизації (ЕМС) є комплексною, багатоплановою задачею, яка потребує перш за все енергозберігаючих технічних рішень.

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О. (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери