ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ

На основі експериментальних досліджень одної із технологічних ліній виготовлення паперу на фабриці Billerud м. Гравен (Швеція), проведених фахівцями лабораторії ІВМ Nordic, в роботі було отримано методом ідентифікації передаточну функцію моделі цієї лінії, яка пов’язує поверхневу вагу сухого паперу із поверхневою вагою вхідного потоку густої волокнистої маси.

Проведемо короткий аналіз динамічних властивостей цієї ідентифікаційної моделі, для цього визначимо місця розташування її полюсів на комплексній площині, побудуємо ЛАХ та перехідну характеристику.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРО-ВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.