факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант

На основі експериментальних досліджень одної із технологічних ліній виготовлення паперу на фабриці Billerud м. Гравен (Швеція), проведених фахівцями лабораторії ІВМ Nordic, в роботі було отримано методом ідентифікації передаточну функцію моделі цієї лінії, яка пов’язує поверхневу вагу сухого паперу із поверхневою вагою вхідного потоку густої волокнистої маси.

Проведемо короткий аналіз динамічних властивостей цієї ідентифікаційної моделі, для цього визначимо місця розташування її полюсів на комплексній площині, побудуємо ЛАХ та перехідну характеристику.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРО-ВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери