БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРО- ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., доц.; Онанко А.Ю. магістрант

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

Проблема бездавачевого керування кутовою швидкістю електродвигунів змінного і постійного струму постає тоді, коли немає можливості встановити датчик швидкості на вал двигуна по експлуатаційним, технологічним, вартісним чи іншим обмеженням, і являє собою актуальну проблему сучасної електромеханіки.

На практиці вирішення цієї проблеми дає досить обнадійливі результати для двигунів постійного струму (ДПС) та синхронних двигунів, в той час як для асинхронних двигунів вона в повному обсязі не вирішена. В даній статті показано, яким чином можна розв’язати поставлену задачу для ДПС, надаючи бездавачевій системі автоматичного керування електроприводу властивості які досягаються в системах з вимірюванням кутової швидкості.

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., доц.; Онанко А.Ю. магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.