факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРО- ДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., доц.; Онанко А.Ю. магістрант

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., доц.; Онанко А.Ю. магістрант

Проблема бездавачевого керування кутовою швидкістю електродвигунів змінного і постійного струму постає тоді, коли немає можливості встановити датчик швидкості на вал двигуна по експлуатаційним, технологічним, вартісним чи іншим обмеженням, і являє собою актуальну проблему сучасної електромеханіки.

На практиці вирішення цієї проблеми дає досить обнадійливі результати для двигунів постійного струму (ДПС) та синхронних двигунів, в той час як для асинхронних двигунів вона в повному обсязі не вирішена. В даній статті показано, яким чином можна розв’язати поставлену задачу для ДПС, надаючи бездавачевій системі автоматичного керування електроприводу властивості які досягаються в системах з вимірюванням кутової швидкості.

БЕЗДАВАЧЕВЕ КЕРУВАННЯ КУТОВОЮ ШВИДКІСТЮ ЕЛЕКТРОДВИГУНА ПОСТІЙНОГО СТРУМУ Ковбаса С.М., доц.; Онанко А.Ю. магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери