УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент

Відомо, що у таких застосуваннях як промислові роботи чи металообробні верстати від систем автоматичного регулювання (САР) положення поряд з достатньо високою швидкодією та точністю регулювання вимагається забезпечити відсутність перерегулювання при відпрацюванні завдання. Для лінійної зони, очевидно, останнє буде досягнуто при монотонній перехідній функції САР за завданням.

УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИ-ФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.