ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Димко С.С., магістрант; Попович М.Г., проф., д.т.н.

Точність позиціювання підйомних установок є одним із визначальних показників, який впливає на безпечність, комфортність руху, продуктивність установки, а також на вибір типу електроприводу, ефективність роботи всієї системи автоматичного керування підйомною установкою і потребує в кожному конкретному випадку відповідного обґрунтування.

ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЕЛЕКТРО-МЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЮ УСТАНОВКОЮ Димко С.С., магістрант; Попович М.Г., проф., д.т.н. ( pdf )

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.