ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ

В сучасному світі дуже гостро постає проблема використання енергозберігаючих технологій . Вчені всіх країн світу ставлять перед собою завдання зменшити витрати енергії й при цьому зберегти продуктивність, розроблених ними пристроїв та установок. Не обійшла ця тенденція й галузь водопостачання. Поряд з використанням регульованих електроприводів для водопостачання та водовідведення науковцями були розроблені та впроваджені системи на основі нейропредикторів, призначених для короткострокового прогнозування навантаження в системах водопостачання.

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДО-ПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.