факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СОВРЕМЕННЫЙ ЭЛЕКТРОПРИВОД ПОГРУЖНЫХ НАСОСНЫХ УСТАНОВОК ДЛЯ ДОБЫЧИ НЕФТИ Матвеев Ю.М, магистрант, Коваленко И.Е., доцент, к.т.н.

СОВРЕМЕННЫЙ ЭЛЕКТРОПРИВОД ПОГРУЖНЫХ НАСОСНЫХ УСТАНОВОК ДЛЯ ДОБЫЧИ НЕФТИ

СОВРЕМЕННЫЙ ЭЛЕКТРОПРИВОД ПОГРУЖНЫХ НАСОСНЫХ УСТАНОВОК ДЛЯ ДОБЫЧИ НЕФТИ Матвеев Ю.М, магистрант, Коваленко И.Е., доцент, к.т.н.

В настоящее время для добычи нефти из скважин в основном используются установки с погружными центробежными и винтовыми насосами. Такие установки включают наземную и подземную (погружную) части. В состав наземной части входит станция управления, на выходе которой формируется напряжение питания погружного двигателя и повышающий трансформатор. Погружная часть установки включает «длинный» кабель питания и, собственно, погружной двигатель с насосом.

СОВРЕМЕННЫЙ ЭЛЕКТРОПРИВОД ПОГРУЖНЫХ НАСОСНЫХ УСТА-НОВОК ДЛЯ ДОБЫЧИ НЕФТИ Матвеев Ю.М, магистрант, Коваленко И.Е., доцент, к.т.н.(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери