СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври

Постановка задачі моделювання оптимальної системи керування двигуном постійного струму полягає в отриманні такого рівняння регулятора для даної системи, щоб ми отримали оптимальне поводження. Це можна досягти за допомогою метода динамічного програмування Беллмана. Перевірити роботу оптимальної системи керування ми зможемо за допомогою моделювання в пакеті MATLAB, а саме за допомогою програми Simulink, яка надає широкі можливості для моделювання електромеханічних та електротехнічних систем.

Ми отримаємо графік, на якому буде видно відпрацювання кута повороту якоря двигуна постійного струму з незалежним збудженням(надалі ДПС-нз).

Оптимальне поводження володіє тією властивістю, що які б не були первісний стан і рішення у початковий момент, наступні рішення повинні складати оптимальне поводження щодо стану, що виходить у результаті першого рішення.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА-ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.