факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА-ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА ЛЯПУНОВА

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври

Постановка задачі моделювання оптимальної системи керування двигуном постійного струму полягає в отриманні такого рівняння регулятора для даної системи, щоб ми отримали оптимальне поводження. Це можна досягти за допомогою метода динамічного програмування Беллмана. Перевірити роботу оптимальної системи керування ми зможемо за допомогою моделювання в пакеті MATLAB, а саме за допомогою програми Simulink, яка надає широкі можливості для моделювання електромеханічних та електротехнічних систем.

Ми отримаємо графік, на якому буде видно відпрацювання кута повороту якоря двигуна постійного струму з незалежним збудженням(надалі ДПС-нз).

Оптимальне поводження володіє тією властивістю, що які б не були первісний стан і рішення у початковий момент, наступні рішення повинні складати оптимальне поводження щодо стану, що виходить у результаті першого рішення.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА-ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври(pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери