СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка

В даній роботі буде розглянуто синтез оптимального регулятора кутового положення літального апарату методом динамічного програмування (Беллмана-Ляпунова). Буде сформульований закон оптимального керування з урахуванням неквадратичного критерію оптимальності. В ході дослідження будуть промодельовані перехідні процеси, що виникають в контурі за даного закону керування.

Математична модель, де h лінеарезована модельвиконавчогооргану h. Проаналізувавши початкові умови бачимо, що керуючий сигнал залежить від трьох змінних. Ця умова значно ускладнює розрахунок. Тому зменшення громіздкості розрахунків понизимо порядок передаточної функції наступним чином: введемо зворотній зв’язок за контуром сервоприводу. Таким чином отримаємо:

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІ-ТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка(pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.