Кожній заміні звичайного асинхронного електропривода (АЕП) на його енергоощадний варіант має передувати відповідний економічний аналіз проблеми, де зокрема визнається очікуваний економічний ефект за рахунок зменшення витрат електроенергії. За результатами проведеного економічного аналізу приймається рішення щодо розроблення та впровадження нового обладнання.

У цій праці ставиться задача оцінити економічний ефект за один рік роботи енергоощадного АЕП деякого турбомеханізму у порівнянні зі звичайним частотно- чи векторно-керованим приводом. При цьому асинхронний двигун (АД) потужністю 30 кВт, а також формули для обчислення втрат потужності та оптимального потоку є такими самими.

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.