факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант

Кожній заміні звичайного асинхронного електропривода (АЕП) на його енергоощадний варіант має передувати відповідний економічний аналіз проблеми, де зокрема визнається очікуваний економічний ефект за рахунок зменшення витрат електроенергії. За результатами проведеного економічного аналізу приймається рішення щодо розроблення та впровадження нового обладнання.

У цій праці ставиться задача оцінити економічний ефект за один рік роботи енергоощадного АЕП деякого турбомеханізму у порівнянні зі звичайним частотно- чи векторно-керованим приводом. При цьому асинхронний двигун (АД) потужністю 30 кВт, а також формули для обчислення втрат потужності та оптимального потоку є такими самими.

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант (pdf)

СтатистикаЗа результатами 2 семестру

2019/2020 навчального року


Всього навчається: 162,
з них на бюджеті: 157.

ОголошенняУвага

Всі форми навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського переводяться на дистанційне навчання з 12.03.2020 по 03.04.2020. Освітній процес реалізувується з використанням електронних кабінетів в системі "Електронний кампус" та інших засобів зв'язку.
Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.


Згідно з наказом КМУ № 211 відвідування закладів освіти її здобувачами заборонено, тому всі питання вирішуються у динстанційному режимі.
У випадку виникнення критичних запитань щодо навчального процесу, які не можна вирішити дистанційно, потрібно записатись на консультацію з 10.00 до 13.00 через Telegram або телефоном
+380 (95) 794-45-98.
Решетник Віктор Сергійович.

Дистанційні консультації доступні зі всіма викладачами з 9:00 до 17:00 через інтернет. Контакти викладачів можете дізнатися у старост.

Партнери