Відомо, що в природі існують об’єкти для яких достатньо важко провести формалізацію. В даній роботі розглядається об’єкт на який діють стаціонарні стохастичні процеси, за рахунок яких формалізація даного об’єкта ускладнюється. Виходячи із експериментально знятої характеристики кореляції флуктуації ваги сухого паперу пропонується провести апроксимацію цієї залежності та на основі теорії формуючого фільтру отримати математичний опис моделі системи керування вагою сухого паперу.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ВАГОЮ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ ЗА ВІДОМОЮ ФУНКЦІЄЮ КОРЕЛЯЦІЇ ФЛУКТУАЦІЇ ВАГИ СУХОГО ПАПЕРУ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.