КЕРУВАННЯ МАНІПУЛЯЦІЙНИМИ СИСТЕМАМИ НА ОСНОВІ ЛІНЕАРИЗАЦІЇ ЗВОРОТНИМ ЗВ’ЯЗКОМ

На сьогоднішній день промислові роботи мають широке використання в різноманітних галузях виробництва. Кожен робот вміщує маніпулятор, точність керування рухом якого є одним з основних показників якості робота.

В даній статті запропоновано алгоритм керуваня рухом маніпуляційної системи на основі концепції лінеаризації зворотним зв’язком.

КЕРУВАННЯ МАНІПУЛЯЦІЙНИМИ СИСТЕМАМИ НА ОСНОВІ ЛІНЕАРИЗАЦІЇ ЗВОРОТНИМ ЗВ’ЯЗКОМ Пересада С. М., д.т.н., проф. Ковбаса С.М., к.т.н., доцент, Малько М.П., магістрант, Коноплінський М.А., магістрант (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.