БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГНІТНОЇ ПІДВІСКИ Бондаренко М.М., доцент; Гусак М.Ю., студент

БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГНІТНОЇ ПІДВІСКИ

На даний час у багатьох провідних країнах світу розробляються нові перспективні види транспорту, до яких відноситься і безколісний транспорт, який може використовуватися головним чином для швидкісного наземного повідомлення, наприклад, у міських транспортних системах.

Безколісний спосіб руху можна здійснити гідродинамічним способом (створенням повітряної подушки за допомогою турбовентиляторів) і електромагнітним способом.

В сучасних безколісних електропоїздах на магнітних підвісках використовуються електромагнітні та електродинамічні підвіски, в основу яких покладено два різних принципи дії – принцип притягання та принцип відштовхування.

БЕЗКОЛІСНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ НА ОСНОВІ ДВОКОНТУРНОЇ МАГ-НІТНОЇ ПІДВІСКИ Бондаренко М.М., доцент; Гусак М.Ю., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.