ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО АЛГОРИТМУ В СХЕМАХ БАГАТОАГРЕГАТНИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Соколовський О.Ф., пошукач, Вересюк О.А., студент

Енергозбереження в насосних установках передбачає використання новітніх технологій, що повністю або частково задовольняють вимоги нинішнього часу.

Застосування регульованого електропривода з перетворювачами частоти відкриває нові можливості економії. Важливо розглянути методи керування, які розширюють перспективи впровадження частотнокерованого електропривода та враховують потреби споживачів.

Розробка інтерактивної електромеханічної системи для одноагрегатної насосної установки створила передумови вагомого збільшення економії електричної енергії із незначними витратами на технічну реалізацію.

ЗАСТОСУВАННЯ ІНТЕРАКТИВНОГО АЛГОРИТМУ В СХЕМАХ БАГАТО-АГРЕГАТНИХ НАСОСНИХ УСТАНОВОК Соколовський О.Ф., пошукач, Вересюк О.А., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.