Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Для автоматизації багатьох процесів у всіх галузях виробництва, сільского господарства та побутової техніки зараз широко застосовують мікроконтролери (МК). В літературі можно зустріти таке визначення мікроконтролера. Мікроконтролер – це самостійна компьюторна система, до складу якої входять мікропроцесор, пам’ять програм та даних, допоміжні схеми , устрої ввода / вивіда даних. Усі ці функціональні елементи розміщуються в одному корпусі.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ СИСТЕМ НА БАЗІ МІКРОКОНТРОЛЕРІВ ТИПУ PIC Мацко Б.М. , к.т.н., доц, Редругін О.В., студент (pdf)

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти