ОБЛАСТЬ ЗАХОПЛЕННЯ ДИСКРЕТНОЇ СТОХАСТИЧНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ СЛІДКУЮЧОЇ СИСТЕМИ

Робота дискретних радіоелектронних систем, як і довільних нелінійних систем автоматичного управління, розпочинається з перехідного режиму, коли проходить суттєве зменшення початкових похибок. Такий динамічний режим отримав найменування режиму захоплювання сигналів на автоматичне супроводження.

Властивості слідкуючих систем у цьому режимі залежать як від нелінійних елементів так і від лінійних безперервних частин (фільтрів оцінювання). Крім того, як відомо, динамічні властивості дискретних нелінійних систем залежать також від вхідних корисних сигналів та шумів і завад. В роботі пропонується проводити якісні дослідження нелінійної стохастичної динаміки дискретних слідкуючих систем методом фазової площини за допомогою осереднених конечно – різницевих рівнянь відносно моментах функцій. У якості прикладу обрано дискретний стохастичний нелінійний слідкуючий вимірювач швидкості (СВШ).Призначення слідкуючого вимірювача швидкості (СВШ) відслідковувати з відповідною точністю поточну частоту сигналу, що приймається і який має допплерівський зсув частоти.

ОБЛАСТЬ ЗАХОПЛЕННЯ ДИСКРЕТНОЇ СТОХАСТИЧНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОННОЇ СЛІДКУЮЧОЇ СИСТЕМИ Шматок С.О., проф., дтн., Шматок О.С., Петренко А.Б. (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.