КРОКОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД З ВЕКТОРНИМ КЕРУВАННЯМ

Виконані останнім часом наукові дослідження призвели до появи гібридних крокових двигунів із використанням рідкоземельных магнітів, які за своєю потужністю перевершують своїх попередників у кілька разів. У результаті у крокових двигунів з’явилася додаткова конкурентна перевага – це високий момент на малих швидкостях обертання. Наприклад, момент утримання гібридного крокового двигуна в 2-3 рази вищий, ніж у синхронного двигуна еквівалентних масогабаритных показників. Тому використання крокових двигунів у ряді випадків дозволяє виключити редуктор з механічної системи і знизити собівартість автоматичної системи в цілому.

КРОКОВИЙ ЕЛЕКТРОПРИВОД З ВЕКТОРНИМ КЕРУВАННЯМ Коваленко І.О., к.т.н., доц., Остапець М.О, студент, Остапець Т.О., студент (pdf)

Увага

Всі масові заходи на цей час на території університету заборонені.
Бережіть себе та не хворійте.

Очні консультації під час карантину.

Решетник Віктор Сергійович.