ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент

Електромеханічні системи автоматичного керування промислових підйомних установок повинні забезпечувати надійність та безпеку роботи установки, розрахункову продуктивність, високі техніко-економічні показники, необхідну точність зупинки позиціювання, що має дуже важливе значення.

В роботі було проаналізовано вплив факторів, що зумовлюють похибку позиціювання, а також шляхи її зменшення.

При збільшенні висоти підйому використовують хвостові канати для забезпечення статичної врівноваженості підйомної установки.

ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ НА ТОЧНІСТЬ ПОЗИ-ЦІЮВАННЯ І ПОБУДОВУ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ Димко С.С., студент (pdf)

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес здійснюватиметься в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення