Освітня програма “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Опис освітньо-наукової програми та розклад занять

Освітньо-наукові документи щодо підготовки аспірантів.

Детальну інформацію щодо дисциплін та термінів підготовки наведено в навчальних планах та освітній програмі.

Рівень\Документ Форма навчання Освітня програма Curriculum (English) Навчальні плани Робочий навчальний план

Третій освітній рівень (доктор філософії)

денна 2019 р. зар. pdf red pdf red pdf red pdf red
денна 2020 р. зар. pdf red
вечірня 2020 р. зар. pdf red

Розклад занять PhD студентів

З приходом дистанційної форми навчання було виправлено роботу сайту з розкладом КПІшників до рівня, що відповідальні викладачі з кафедри можуть його редагувати. Нажаль, було заблоковано телеграм-бот з розкладом.

Розклад занять:

1 курс

2020/2021 навчального року

Освітній процес в умовах карантину

З урахуванням епідеміологічної ситуації щодо розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рівня епідемічної небезпеки на території м. Києва (Детальніше - за посиланням) видано наказ про режим роботи університету у весняному семестрі. Освітній процес провадиться в дистанційному режимі відповідно до прийнятого торік Регламенту.

Останні оголошення

Центр міжнародної освіти