Канєвський Р.О., студент, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач

Датчики неелектричних величин використовуються в електромеханічних системах у багатьох галузях промисловості. За їх допомогою вимірюють різні величини, такі як: температура, відстань, положення, рівень, переміщення, швидкість. Датчики неелектричних величин постійно розвиваються, змінюється їх чутливість, конструкція та інші параметри, але принцип дії залишається незмінним.

Останнім часом почали з’являтися програмовані регулятори-вимірювачі, які складають новий клас контрольно-вимірювальної апаратури і широко застосовуються на підприємствах промисловості для створення систем автоматизації.

КОНЦЕПЦІЯ СТВОРЕННЯ ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ДАТЧИКІВ НЕЕЛЕКТРИЧНИХ ВЕЛИЧИН В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ Канєвський Р.О., студент, Пушкар М.В., к.т.н., ст. викладач (pdf)