ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА

Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант

Стрічкові конвеєри є одним з найбільш економічних видів транспорту безперервної дії, рівень продуктивності і потужність приводної станції яких коливається в досить широких межах. При проектуванні подібних систем транспорту досить актуальною є задача забезпечення енергетичної ефективності на всіх етапах роботи. При аналізі режимів роботи стрічкових конвеєрів з частотно-регульованим електроприводом і оцінки їх енергетичної ефективності важливим моментом є розгляд даного об’єкту, як єдиної електромеханічної системи. Такий підхід дозволяє врахувати вплив механічної частини транспортуючого пристрою на енергетичні характеристики електроприводу та оцінити техніко-економічні показники при експлуатації конвеєрних систем.

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРУ ЗМІНИ ВТРАТ ОДНОДВИГУННОГО СТРІЧКОВОГО КОНВЕЄРА Печеник М.В., к.т.н., доц., Бур’ян С.О., к.т.н., доц., Лукашук В.В., магістрант (pdf)