факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ

В технологічних установках часто необхідно вирішувати задачу регулювання тиску чи витрат в системах, в яких переміщується повітря, газ, тощо. Регулювання може здійснювати шляхом дроселювання основного потоку чи його відгалуження, а також впливом на швидкість обертання компресора.

З точки зору енергоефективності переваги має останній спосіб керування, який пропонується застосувати система автоматичного регулювання тиску ресивера пневматичного компресора. Система регулювання тиском призначена для використання в лабораторному стенді з пневматичним промисловим роботом.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТИСКОМ КОМПРЕСОРА ЛАБОРАТОРНОЇ УСТАНОВКИ Островерхов М.Я., к.т.н., доц., Бронцевич Р.С., магістрант (pdf)

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,