Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Карантин у КПІ

З 05.04.2021 запроваджуються більш сурові обмеження

Щоденна кількість нових випадків захворювання на COVID-19 в країні зросла до найвищих показників за весь час пандемії. 03.04.2021 встановлено (https://t.me/COVID19_Ukraine/1602) черговий антирекорд 20341 виявлених випадків за добу.

З метою зменшення поширення COVID-19 більше, ніж в 10 регіонах України встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки, в т.ч. Києві та області. Більше про рівні (https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody). Перелік зон оприлюднено (http://reachinitiative.maps.arcgis.com/…/index.html…) на сайті МОЗ.

Як буде працювати університет в період посилених карантинних заходів дивись тут (https://t.me/dnvr_31/1073).

З понеділка, 05.04 і як мінімум до 16.04, у столиці запроваджуються (https://t.me/vitaliy_klitschko/944) більш суворі карантинні обмеження:

• закриваються всі школи і дитячі садочки.
• увесь громадський транспорт (і наземний, і метро) працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.
• заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку.
• з 1 квітня припинили роботу продуктові ярмарки.

Ретельно дотримуйтесь правил безпеки: якщо неможливо дотримуватись фізичного дистанціювання – ретельно дотримуйтесь правил респіраторного захисту (https://phc.org.ua/…/dotrimuvatisya-fizichnogo…) (носіть маски, якщо неможливо дотримуватися дистанції!), гігієни рук (https://phc.org.ua/news/5-travnya-vsesvitniy-den-gigieni-ruk) (ретельно мийте милом або обробляйте дезінфікуючим розчином) та провітрюйте приміщення. Вони є ключовими заходами безпеки!

З питаннями сюди (http://t.me/dnvr_team_bot). Або пишіть безпосередньо (https://www.facebook.com/kyiv.stud.med/) головному лікарю КМСП. Здоров’я вас та оточуючих залежить від кожного з нас!
#ДНВР #STOP_COVID19_KPI #карантин #stayhome

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования