Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Підготовка PhD в аспірантурі

Запрошуємо осіб, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста) до вступу на конкурсній основі на навчання в аспірантурі кафедри автоматизації електромеханічних систем та електроприводу за спеціальністю 141″Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка” за кошти державного бюджету або фізичних чи юридичних осіб.

Основні напрями наукових досліджень аспірантів кафедри включають в себе:

розробку нових методів векторного керування двигунами змінного струму (асинхронними двигунами, синхронними двигунами з постійними магнітами (PMSM), синхронними реактивними двигунами (SynRM), безколекторними двигунами постійного струму (BLDC)), ідентифікацію параметрів електричних двигунів (д.т.н., проф. Пересада С. М., д.т.н., проф. Толочко О. І., д.т.н., доц. Ковбаса С. М., к.т.н., доц. Приймак Б. І.);

розробку нових методів керування електромеханічними системами електричних транспортних засобів (електромобілів, електробусів, тролейбусів, трамвайних вагонів), включаючи гібридні джерела живлення на базі акумуляторів та суперконденсаторів (д.т.н., проф. Пересада С. М., д.т.н., доц. Ковбаса С. М.);

розробку нових методів керування силовою електронікою та силовими активними фільтрами (д.т.н., проф. Пересада С. М., д.т.н., доц. Ковбаса С. М.);

розробку нових методів керування системами генерування енегрії на основі асинхронних машин, в тому числі машини подвійного живлення (DFIM, DFIG) (д.т.н., проф. Пересада С. М., д.т.н., доц. Ковбаса С. М.);

розробку систем оптимального керування технологічними об’єктами (д.т.н., проф. Пересада С. М., д.т.н., проф. Толочко О. І.);

розробку нових методів керування електромеханічними системами механізмів неперервного транспорту (к.т.н., проф. Печеник М. В., к.т.н., доц. Бур’ян С. О.);

системи магнітного підвішування та левітації, електроприводи на основі лінійних двигунів (к.т.н., доц. Теряєв В. І.);

створення систем керування з використанням методів штучного інтелекту (нейронні мережі, генетичні алгоритми, фазі-логіка) (д.т.н., проф. Толочко О. І., к.т.н., доц. Приймак Б. І., к.т.н., доц Бур’ян С. О.)

На кафедрі добре розвинена експериментальна складова роботи аспірантів, яка включає в себе десятки експериментальних установок на основі серійного промислового та унікального, розробленого на кафедрі, обладнання. Для практичної реалізації нових методів керування застосовуються наявні на кафедрі контролери на основі цифрових сигнальних процесорів, ARM-мікроконтролерів та FPGA.

Всіх зацікавлених осіб просимо звертатися за тел. (044) 204-83-56,
e-mail: epakpi@gmail.com
або заповнити контактну форму

Із загальноуніверситетськими умовами прийому та переліком документів можна ознайомитись  за посиланням http://aspirantura.kpi.ua/?page_id=172. Для вступу необхідно скласти фаховий екзамен та екзамен з іноземної мови.

Прийом документів для вступу до ФЕА буде проводитись з 17 по 20 травня 2021 р. з 09.00 до 10.00 та з 14.00 до 17.00 (к.247- 1 корп.)

При необхідності, PhD студентам університет надає гуртожиток.

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования