Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Видача дипломів магістрів

До уваги випускників магістратури ФЕА 2020 року!
Ваші дипломи та додатки вже готові та знаходяться в деканаті, але отримання дипломів можливе лише по закінченню локдауна.

Для отримання диплому Ви маєте зробити наступне:

1. Необхідно обов’язково надати кафедрі оригінали ваших атестаційних робіт з особистим підписом, та внести в обхідний лист (файл Обхідний.pdf) відмітку про те що ви не маєте заборгованостей на кафедрі.
  2. Інформація щодо наявних у Вас боргів в бібліотеці станом на 01.01.2021 знаходиться в файлі Бібліотека.pdf. Тільки якщо ви є у списку боржників, вам необхідно буде відвідати бібліотеку і закрити всі питання та відмітитись в обхідному листі. Контакти бібліотеки: 044 204-82-75, library@library.kpi.ua.
  3. Переконайтеся, що у Вас немає заборгованості зі студмістечком, якщо ви проживали у гуртожитку (файл Гуртожиток.pdf, уточнити у завідуючого) та з бухгалтерією університету (044 204-90-62). Якщо є заборгованість, то необхідно її ліквідувати та внести відповідну відмітку в обхідний лист.
  4. Відмічати обхідний в військово-мобілізаційному відділі (в 31-му корпусі) не потрібно!
  5. Студентам-випускникам, які проживають в гуртожитку (або наразі прописані) і перебувають на військовому обліку в Солом’янському РВК м. Києва, необхідно ОСОБИСТО знятись з військового обліку. Приймальні години Солом’янського РВК (вул. Іскрівська, 5А, тел. (044) 241-13-25 – Вт, Чт, 09:00-13:00.

Якщо Вас немає в списках боржників бібліотеки, гуртожитку та бухгалтерії, або в вас є відповідні відмітки, що Ви не маєте цих заборгованостей, та в Вас є відмітка від кафедри, тоді чекаємо на Вас в деканаті ПО ЗАКІНЧЕННЮ ЛОКДАУНА

Графік роботи:
Пн-Чт 10:00-13:00 та 14:00-16:00
Пт 10:00-13:00 та 14:00-15:00

По результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года

Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления

Центр международного образования