факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Студенти кафедри створили платформу електромобіля

В якості ініціативної роботи та в рамках виконання кваліфікаційних робіт, студентами кафедри створено платформу для малогабаритного надлегкого електромобіля. На платформу встановлено 20” велосипедні колеса, гідравлічні гальма та приводний двигун постійного струму.

На відео показано перший тест, коли електропривод працює в некерованому режимі від джерела обмеженої потужності з метою перевірки роботи основних вузлів механічної частини платформи.

Найближчим часом планується оснащення платформи джерелом живлення на базі літій-іонних акумуляторів та перетворювачем напруги власної розробки на IGBT. Керування приводним двигуном та автоматизація режимів руху транспортного засобу будуть реалізовані програмно на керуючому контролері власної розробки.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс будет осуществляться в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления