факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Календарний контроль

З 12.10.2020 починається перший календарний контроль – проміжний зріз знань, який має на меті визначити наскільки регулярно ви виконуєте завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін.

Календарний контроль проводиться на 1-4 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) як з обов’язкових, так і з вибіркових дисциплін.

Що вас очікує в процесі календарного контролю?
Як правило в цей період викладачі можуть проводити контрольні роботи, щоб перевірити як ви засвоїли матеріал попередніх тижнів навчання.

До цього терміну може вимагатись здати певні частини розрахункових робіт, курсових проектів/робіт чи типових розрахунків,

Підводяться підсумки щодо виконання лабораторних робіт і т.ін. Курсові проєкти та роботи також враховуються при визначенні результатів календарного контролю.

Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Детальніше умови отримання позитивного результату має пояснити викладач.

Коли: календарний контроль триватиме з 12.10.2020 до 25.10.2020.
Де: результати календарного контролю викладачі висвітлюють в відповідному модулі в Електронному кампусі і вони будуть доступні студентам для перегляду в особистих кабінетах.

Більше гайдів про навчання читай в розділі Хелпіку – «Навчання по полицях».

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления