Образовательная программа “Электромеханические системы автоматизации, электропривод и электромобильность”,факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Календарний контроль

З 12.10.2020 починається перший календарний контроль – проміжний зріз знань, який має на меті визначити наскільки регулярно ви виконуєте завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін.

Календарний контроль проводиться на 1-4 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) як з обов’язкових, так і з вибіркових дисциплін.

Що вас очікує в процесі календарного контролю?
Як правило в цей період викладачі можуть проводити контрольні роботи, щоб перевірити як ви засвоїли матеріал попередніх тижнів навчання.

До цього терміну може вимагатись здати певні частини розрахункових робіт, курсових проектів/робіт чи типових розрахунків,

Підводяться підсумки щодо виконання лабораторних робіт і т.ін. Курсові проєкти та роботи також враховуються при визначенні результатів календарного контролю.

Позитивний результат календарного контролю з певної дисципліни у студента буде тоді, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Детальніше умови отримання позитивного результату має пояснити викладач.

Коли: календарний контроль триватиме з 12.10.2020 до 25.10.2020.
Де: результати календарного контролю викладачі висвітлюють в відповідному модулі в Електронному кампусі і вони будуть доступні студентам для перегляду в особистих кабінетах.

Більше гайдів про навчання читай в розділі Хелпіку – «Навчання по полицях».

СтатистикаПо результатам 1 семестра

2020/2021 учебного года


Всего студентов: 155,
из них на бюджете: 150.

ОбъявленияОбразовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), издан приказ о режиме работы университета в весеннем семестре. Образовательный процесс осуществляется в дистанционном режиме в соответствии с принятым в прошлом году Регламентом.

Последние объявления
Партнёры

Центр международного образования