факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Зворотній зв’язок для студентів 1-го курс

Поділіться з департаментом навчально-виховної роботи як пройшов ваш тиждень, чи є зауваження щодо роботи викладачів та кураторів? Заповнюйте форму.

Також, усім бакалаврам першого курсу і не тільки рекомендуємо відвідати зустріч з начальником відділу навчально-виховної роботи Хижняк Тетяною Андріївною у цю середу 30.09.2020 з 16:00 до 17:00. Ви зможете отримати відповіді на свої запитання, дізнатися більше про систему оцінювання та контролю, відрахування, поновлення та ще багато іншого. Усі деталі та реєстрація тут (посилання на зустріч буде надіслано на e-mail).

ДНВР на фейсбук | телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

#ДНВР #навчально_виховна_робота

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Образовательный процесс в условиях карантина

С учётом эпидемиологической ситуации в Украине и уровня опасности на территории Киева (Детальнее - по ссылке), и в связи с продолжением карантина в Украине до 31 декабря дистанционная форма обучения для студентов также продолжается до 31 декабря. Об этом во время заседания ректората 19 октября сообщил первый проректор Юрий Якименко.

Последние объявления