факультет электроэнерготехники и автоматики "КПИ им. Игоря Сикорского"

Захист подвійного диплому наукового магістра

На кафедрі пройшов дистанційний захист наукового магістра Андрія Отрошка. Магістерська дисертація Андрія Отрошка була виконана на тему «Електромеханічні системи на основі асинхронних двигунів з компенсацією мертвого часу інвертора». В своїй роботі він запропонував метод для оцінювання негативного впливу явища «мертвого часу», працездатність якого була підтверджена експериментальними даними.

Метод дозволяє без додаткових витрат часу та обчислювальної потужності з високим ступенем точності оцінити збурення, що викликані неідеальними властивостями напівпровідникових ключів. Також в роботі досліджено методи компенсації негативного впливу явища та виконано порівняльний аналіз їх ефективності.  Під час роботи над магістерською дисертацією розроблено експериментальну установку (автономний інвертор напруги) та написано програмний код, який дозволяє реалізувати основні режими роботи інвертора та алгоритм формування векторної ШІМ. За участю студента було здійснено публікацію таких наукових статей:

1. A. Otroshko, V. Pyzhov, “Review of dead time compensation methods in voltage-source inverters”, International conference for young scientists and students “Current problems of electroenergetics and automatics”, Faculty of electric power engineering and automatics, Kyiv, 2019
  2. Andrii Otroshko, Serhii Kovbasa, “Modelling of dead-time effect in voltage source inverters”, The Ukrainian internet-conference “Young people in science: research, problems, perspectives”, Vinnytsia National Technical University, 2020

Слід відмітити, що Андрій навчався один семестр у німецькому університеті THM (Technische Hochschule Mittelhessen) за програмою подвійного диплому. Завдяки цьому, після закінчення навчання він отримає не тільки диплом магістра КПІ, а й посвідку про присвоєння звання наукового магістра (Master of Science) від німецького вищого навчального закладу.

Декілька слайдів з презентації до захисту магістра.

По результатам 2 семестра

2019/2020 учебного года

Всего студентов: 162,
из них на бюджете: 157.

Внимание

Все формы обучения в КПИ им. Игоря Сикорского переводятся на дистанционное обучение с 12.03.2020 по 03.04.2020. Образовательный процесс реализовывается с использование электронных кабинетов "Электронный кампус" и других средств связи.
Все массовые мероприятия в этот период на территории университета запрещены.
Не болейте, берегите себя.

Очные консультации во время карантина.

В соответствии с приказом КМУ № 211 посещение учебных заведений их соискателями запрещено, поэтому все вопросы решаются в дистанционном режиме.
В случае возникновения критических вопросов касательно учебного процесса, которые невозможно решить дистанционно, необходимо записаться на консультацию с 10.00 по 13.00 через Telegram либо по телефону
Решетник Виктор Сергеевич.

Дистанционные консультации доступны со всеми преподавателями с 9.00 по 17.00 через интернет. Контакты преподавателей можно узнать у старост групп.